Zabiegi pielęgnacyjne

Zabieg do cery naczynkowej

Zabieg cery naczynkowej musi zawierać substancję uszczelniające i wzmacniające taki zabieg wykonasz w naszym salonie Natur Skin Beauty.

Zabieg do cery naczynkowej
Nasza oferta

Pielęgnacja cery naczynkowej

Pielęgnacja cery naczynkowej opiera się na wzmacnianiu i uelastycznianiu naczyń krwionośnych (pękających naczynek) oraz poprawie gęstości skóry.

Stosowanie dedykowanych produktów pomaga w łagodzeniu i ich pękaniu.

Ważne jest, aby zawierały substancje uszczelniające i wzmacniające naczynka, w tym: witaminę C, rutynę, ruszczyk, wyciąg z kasztanowca (escynę), wyciąg z arniki górskiej, witaminę K, witaminę PP.

Skóra naczynkowa wymaga szczególnej pielęgnacji i stosowania łagodnych preparatów, przystosowanych specjalnie do tego rodzaju skóry.

Zabiegi laseroterapii czy elektrokoagulacji skutecznie wyrównanie kolorytu skóry i zamykają naczynka.

Stosowane zabiegi kosmetyczne różnego rodzaju kwasów wzmacniając je i przeciwdziałają ich poszerzaniu czy uszkadzaniu pękniętych naczynek.

Charakterystyka skóry naczynkowej

Cerę naczynkową charakterystycznych zmian skórnych szczególnie w okolicy nosa i policzków, pękające naczynka czy krępujące widoczne ściany naczyń krwionośnych na nogach, nadwrażliwość zmiany temperatur, zwłaszcza wpływ sauny wywołuje widocznego rumienia to typowe problemy osób ze skórą cery naczynkowej cera naczynkowa wymaga delikatnego oczyszczenia.

Rumień na początku pojawiają się i szybko znikają. Ale z czasem pozostają jednak widoczne coraz dłużej.

Problemy ze skóry naczynkowej mogą objawiać się zarówno w postaci trądzik różowaty, widocznego w postaci czerwonej wysypki w okolicach twarzy, jak i pajączków na nogach aby ich się pozbyć idziemy na zamykanie naczynek laserem.

Skóra naczynkowa wymaga wyjątkowej pielęgnacji, na którą składa się wzmożona ochrona przed promieniowaniem UV, stosowanie odpowiednich kosmetyków z witaminą A i C oraz peelingów kawitacyjnych.

Jakie zabiegi szczególnie są zalecane do cery naczynkowej

Cera naczynkowa wymaga skutecznej i jednocześnie łagodnej profilaktyce, dlatego w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Najskuteczniejsze zabiegi:

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg dedykowany skórze delikatnej, wrażliwej, naczynkowej oraz podatnej na podrażnienia.

Metoda polega na wykorzystaniu kontrolowanych impulsów elektrycznych, za pomocą których wprowadzamy do skóry właściwej odpowiednio dobrany preparat, który zapewnia cerze regenerację, przywraca jej naturalne funkcje obronne oraz działa leczniczo, powstrzymując powstawanie nowych zmian naczyniowych i naczynek.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg dla cery naczynkowej, który dzięki wzmocnieniu naczyń krwionośnych oraz stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych zapewnia skuteczne leczenie pajączków oraz zapobiega ich powstawaniu.

Elektrokoagulacja to bezinwazyjny zabieg mikrochirurgiczny, który bezboleśnie, precyzyjnie oraz bardzo skutecznie zamyka naczynka krwionośne, zapewniając skórze gładką powierzchnię i zdrowy wygląd.

Aby osiągnąć pożądane i trwałe rezultaty rekomenduje się wykonanie serii zabiegów, których liczba zawsze ustalana jest indywidualnie.

Zabieg do cery naczynkowej

Zadzwoń do nas lub umów wizytę

Kwasy do cery naczynkowej

Kwas azelainowy

to skuteczna metoda wzmacniania naczynia na twarzy. Składniki w nim zawarte do zmniejszenia trądziku różowatego oraz uszczelniają naczynka, zapobiegając nowym naczyniom i w konsekwencji, zapobiegając powstawaniu nieestetycznego zaczerwienienia. W zabiegu skóra staje się widocznie wygładzona i wzmocniona, znikają charakterystyczne dla zaczerwienionej skóry naczynka i rumień.

Kwas laktobionowy

wykorzystywany w peelingu laktobionowym, nie podrażnia skóry, jednocześnie skutecznie ją oczyszczając z martwego naskórka. Dodatkowym działaniem kwasu jest wzmocnienie skóry od wewnątrz i łagodzenie stanów zapalnych i podrażnień. W zabiegu peeling może być przeprowadzany w ciągu całego roku i jest szczególnie polecany osobą borykającym się z nawracającym rumieniem i problemem słabych naczynek krwionośnych.

Kwas fitowy

wykazuje wyjątkowo silne działanie w usuwaniu zaczerwienienia, wzmacnianiu struktur skóry przebarwienia twarzy i wyrównywaniu kolorytu, które doskonale radzą dolegliwości naczynek. W zabiegu w peelingu fitowym polecany jest osobom nawet z wrażliwą, podrażnioną skórą, ponieważ w przeciwieństwie do wielu peelingów chemicznych, nie powoduje kontrolowanych oparzeń.

Kwas migdałowy

polecany jest do cery o wrażliwej, naczynkowej, które chciałyby uzyskać efekt promiennej, jednolitej kolorystycznie skóry twarzy. Kwas migdałowy złuszcza naskórek powierzchniowe zmarszczki, poprawia koloryt i strukturę skóry. Dodatkowo wykazuje działanie wzmacniające, które zapobiega dalszemu powstawaniu mikropęknięć przyczyniających się do pojawienia się rumienia.

Mikrodermabrazja wodna

Technologiczne urządzenie do nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych, jakim jest peeling wodny.

Podstawowym odróżnieniem od innych jest to, że przy przeprowadzaniu eksfoliacji (złuszczania naskórka) nie stosuje się kryształów, a specjalne końcówki posiadające spiralny kształt i żebrowaną powierzchnię, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Do urządzenia można podłączyć aż cztery pojemniki zawierające różne substancje aktywne.

Jak dbać o cerę naczynkową

Odpowiedzialne za ich powstawanie są przede wszystkim nasze geny.

Z wiekiem pajączków może pojawiać się coraz więcej dobrze jest więc wiedzieć czego unikać aby nie szkodzić cerze.

Przede wszystkim należy unikać wysokich temperatur, ograniczamy więc saunę i opalanie. Unikać należy także mroźnych temperatur i silnego wiatru.

Jeśli chodzi o dietę to przede wszystkim należy ograniczyć ostre przyprawy i alkohol. Nieskazane są także ostre peelingi twarzy.

Warto wspomnieć również o tym, że na pogorszenie stanu cery wpływa życie w stresie.

Q&A

Często zadawane pytania

Zapraszamy do zapisów na ten zabieg do Natur Skin Beauty

Cera naczynkowa potrzebuje z zasady delikatnej pielęgnacji na co dzień, cerą naczynkową wymagającą pewnej, rodzaj zabiegu twarzy odżywienia i wygładzenie po przez peelingi jak i użycie kremów wspierających hemoglobinę zapobiegających przed uv filtrami.

Cera naczynkowa oprócz naczynek pojawia się również rumień. Zabiegi kosmetyczne jakie możemy zastosować to laserowe zamykanie naczynek jak i zamykanie naczynek po przez elektrokoagulację.

Najlepszymi substancjami pochodzenia naturalnego do wzmocnienia naczyń jest escyna, oczar, oraz na rumień witamina C z rutozydem, rutyna, ruskogeniny oraz arnika.

Widoczne naczynko samo nie zniknie musimy mu trochę pomóc po przez odpowiednią pielęgnację i skutecznie zapobieganie jedynie pomożemy powstawaniu nowych. Zabiegi jakie skutecznie pomogą usunęć na naczynka na twarzy jest laser i elektrokoagulacja.