Wypadają Ci włosy? Sprawdź nasz zabieg z osoczem bogatopłytkowym.

Wypadają Ci włosy? Sprawdź nasz zabieg z osoczem bogatopłytkowym.

Dzisiejszy stres, zła dieta, zmiany klimatu czy uwarunkowania genetyczne mogą prowadzić do nadmiernego wypadania włosów. Aby zatrzymać ten proces coraz więcej osób decyduje się na zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, który przynosi skuteczne efekty jeżeli chodzi o leczenie łysienia.

Na czym polega zabieg osoczem bogatopłytkowym?

To metoda, która jest zupełnie bezpieczna i bezinwazyjna, po której nie ma ryzyka z wystąpieniem niepożądanych działań i alergii. Koncentrat bogatopłytkowy otrzymywany jest z własnej krwi pacjenta, która jest pobierana w niewielkiej ilości. Następnie zostaje odwirowana w specjalnej maszynie wirującej, z której powstaje koncentrat leukocytarno-bogatopłytkowy. Tak uzyskane osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane za pomocą igły.

Jak działa zabieg?

Osocze bogatopłytkowe uzyskane z krwi pacjenta pobudza przede wszystkim cebulki do wytwarzania nowych włosów. Czynniki wzrostu znajdujące się w płytkach krwi , pobudzając uśpione mieszki włosowe do produkcji nowego włosa. Włosy po wykonanym zabiegu stają się zdrowe, mocne i silniejsze. Zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego może nie tylko ograniczyć wypadanie włosów, ale jest w stanie powstrzymać proces łysienia.

Kiedy można zauważyć pierwsze efekty?

Pierwsze rezultaty można zaobserwować po upływie 4 miesięcy od wykonania zabiegu, ponieważ tyle czasu trwa faza rozwoju włosa. Po ok. 5 tygodniach hamowany jest proces wypadania włosów a po pół roku następuje znaczna poprawa ich gęstości. Włosy są zdrowe, mocne i odżywione. Skorzystaj już dzisiaj i poraw swoja kodycję włosów!