szkolenia

System szkoleń w Akademii Natur Skin Beauty

Oferta szkoleniowa

 

 

Ponad 10lat doświadczenia oraz doskonała znajomość rynku i potrzeb klientów pozwoliły firmie zbudować pozycję lidera w profesjonalnej Akademii szkoleń. Nieustanie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i technologii, a firma stale aktualizuje i poszerza swoją ofertę produktów i zabiegów o nowe pozycje, tak aby odpowiadała ona nie tylko najnowszym osiągnięciom w dziedzinie nauki, ale także bieżącym trendom w branży kosmetycznej.

Aktualną wiedzę dotyczącą kursów z oferty marki przekazujemy podczas szkoleń prowadzonych przez certyfikowane Trenerki Akademii Natur Skin Beauty.

 

 

Ask for more – oczekuj więcej

 

 

Jako profesjonaliści Akademii mogli Państwo oczekiwać więcej, większych kompetencji, większej pewności siebie, a tym samym jeszcze większego sukcesu. Oferujemy szkolenia na trzech różnych poziomach kompetencji. Osiąganie sukcesywne pozwalają zbudować solidny fundament wiedzy o zabiegach, produktach a także filozofii marki.

 

 

  1. Szkolenia podstawowe- Obejmują podstawową wiedzę z zakresu pielęgnacji systemowej zarówno w ujęciu teoretycznym jak i praktycznym.
  2. Szkolenie zaawansowane- Pozwalają m.in. poszerzyć wiedzę dotyczącą oferty, utrwalić praktyczne umiejętności czy zwiększyć świadomość marki.
  3. Szkolenie eksperckie- Interdyscyplinarne szkolenia dostępne dla profesjonalistów, którzy ukończyli pierwszy i drugi poziom szkoleń.

 

 

Informacje organizacyjne

 

 

Aby móc zapewnić Państwu nie tylko najwyższy poziom szkolenia, ale także komfort w trakcie pobytu w naszej Akademii Szkoleniowej oferujemy fachową wiedzę ze strony Szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyta wiedza z pewnością przełoży się na zdobycie dużego doświadczenia dzięki naszym oferowanym praktykom na modelkach.

Planując udział w szkoleniu praktycznym prosimy pamiętać o zabraniu profesjonalnego stroju oraz obuwia na zmianę.