Sprawdź ofertę specjalną z okazji święta zakochanych

Jaka jest historia walentynek ?

Nazwa tego niezwykłego święta pochodzi od imienia Św. Walentego – patrona zakochanym. Św. Walenty był biskupem Terni oraz kapłanem rzymskim. Jego święto obchodzone jest w Kościele katolickim 14 lutego.

Legenda głosi, że Św. Walenty udzielał ślubu młodym zakochanym pomimo zakazu władcy, przez co został wtrącony do więzienia. Wtedy też zakochał się w córce strażnika, która dzięki jego miłości odzyskała wzrok. Niestety cesarz Klaudiusz nie zaakceptował miłości dwojga zakochanych i skazał Walentego na ścięcie. Przed tragiczną śmiercią Walenty zdążył napisać list do ukochanej, który podpisał: „Od Twojego Walentego”.

 

Propozycję spędzania święta zakochanych?

 

W dzisiejszym wieku, gdy wszystkie sklepy są przepełnione prezentami i pomysłami dla tej drugiej osoby z coraz częściej spędzany ten wyjątkowy dzień inaczej 🙂 Z ukochaną mamą czy koleżanką na zakupach, ze swoimi przyjaciółmi na karaoke czy ze swoim pupilem.

Walentynki to doskonała okazja, aby celebrować wspólnie spędzane chwile i cieszyć się swoją obecnością. Wybierz odpowiedni klimat i otoczenie, które sprawi, że będzie to niezapomniany czas. Lub sprawdź sobie niezapomniany relaks na zabiegu w Salonie Natur Skin Beauty, zadbaj o siebie w wyjątkowy sposób.

 

Zaproś ze sobą przyjaciółkę zabierz mamę i spędź ten wieczór w relaksacyjnej muzyce i zabiegu dla całego ciała kosz owoców oraz lampka Proseko.