NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY KOMUNIJNE

NAJPIĘKNIEJSZE FRYZURY KOMUNIJNE, KTÓRE wykonasz w naszym Salonie Natur Skin Beauty

 

Fryzura komunijna to bardzo ważny element przygotować do Pierwszej Komunii córeczki. Fryzura powinna być nieprzytłaczająca, dziewczęca i dopasowana do dziecka. Fryzurę komunijną warto uzupełnić wiankiem komunijnym lub opaską .Razem powinny tworzyć duet, który idealnie będzie się uzupełniał. W tym roku na przyjęciach komunijnych popularne będą takie fryzury komunijne jak koki warkocze, luźne loki, upięcia czy fale.

 

Wyjątkowa fryzura komunijna składająca się z efektownych warkoczyków przeplecionych białą wstążką. Do wykonania fryzurki warto wykorzystać wstążki satynowe które będą jej idealnym dopełnieniem. Fryzura prezentuje się oryginalnie i bardzo fantazyjnie. Dziewczynka do tej fryzury może mieć założony bardzo delikatny wianuszek, by dopełnić efekt.

 

Fryzura komunijna z luźnych rozpuszczonych fal prezentuje się bardzo romantycznie. Dzięki klamerkom jest lekka, zwiewna i dziewczęca. Taka fryzura komunijna to jedna z najchętniej wybieranych propozycji na przyjęcia komunijne w tym sezonie. Może zostać ozdobiona zarówno wianuszkiem komunijnym, jak i opaską, a efekt będzie zniewalający.

 

 

Rozpuszczone włosy spięte z tyłu w luźne upięcie to jedna z bardziej klasycznych propozycji fryzur komunijnych. Fryzurka jest łatwa do wykonania, a dziewczynka wygląda w niej naturalnie i dziewczęco. Takie upięcie wykonanie łapiąc kilka pasm włosów i zaplatając je w luźny warkocz, który następnie spinany jest z tyłu. Prosto, łatwo i zachwycająco.

 

 

Zapraszamy do zapisów na maj do zobaczenia