Najlepszy zabieg kosmetyczny pod makijaż

Najlepszy zabieg kosmetyczny pod makijaż

Jaki zabieg Przedłuży nam Makijaż i sprawi że przetańczymy całą noc?

Niedobór tlenu w organizmie bardzo niekorzystnie wpływa na stan skóry powodując między innymi przebarwienia skórne wskutek zaburzeń syntezy melaniny, a także hamuje wytwarzanie kolagenu i elastyny powodując przyspieszenie procesów starzenia się skóry.Do powstawania deficytu tlenowego może przyczyniać się wiele czynników zewnętrznych, między innymi takich jak brak aktywności fizycznej, nieprawidłowa dieta, palenie tytoniu czy też zanieczyszczenia powietrza.

Infuzja tlenowa wpływa również na poprawę ich metabolizmu. W efekcie aktywne komórki tkanki łącznej zwane fibroblastami pobudzane są do zwiększonej produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych tym samym powodując poprawę jędrności skóry.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na podaniu za pomocą hiperbarycznego tlenu czystego sprężonego tlenu aplikowanego pod ciśnieniem skoncentrowanej dawce składników odżywczych i substancji aktywnych przekazywanych w głąb skóry za pomocą tlenu przez specjalny aplikator trzymając w określonej odległości.Dając szybki zdrowy wygląd skóry. Jej podstawową funkcją jest szybkie i łatwe składniki aktywne dostarczenie rozdrobnionego preparatu do głębokich warstw skóry.

Infuzja tlenowa ma właściwości antyoksydacyjne, więc zwalcza wolne rodniki, które są jedną z głównych przyczyn procesów starzenia. Tlen pod ciśnieniem jest wykorzystywany do wtłoczenia nanocząsteczek w głąb tkanek, tak aby preparat mógł zadziałać również w głębokich warstwach skóry i wprowadzenie skoncentrowanych składników odżywczych.

Kiedy wykonać zabieg ?

Ten zabieg najlepiej jeśli wykonamy dzień przed makijażem ale również nie przeszkadza jeśli go zrobimy tuż przed. W naszym salonie jest możliwość wykupienia dwóch usług. Nawilżenie skóry sprawi że podkład będzie utrzymywał się dłużej skóra będzie wyglądała na promienną i odżywioną.

Zaleca się zastosowanie u wszystkich, którzy chcą poprawić jakość, wygląd i koloryt swojej skóry bez poważniejszych zabiegów z zakresu medycyna estetyczna.

Ile trwa taki zabieg?

Powinniśmy na sam zabieg zarezerwować sobie 60 minut. Plus oczywiście na makijaż i fryzurę dodatkowy czas.

Jakie jeszcze ma dobre właściwości dla naszej skóry ten zabieg?

Infuzja tlenowa to nieinwazyjny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry miedzy innymi:

  • skóra niedotleniona, szara, zmęczona,
  • zabieg ten indukuje powstawanie nowych, zdrowych komórek skóry charakteryzujących się podwyższonym potencjałem energetycznym mającym bezpośrednie przełożenie na dużą
  • intensywność podziałów komórkowych. Dlatego dzięki temu dochodzi do podwyższonej syntezy naszego kolagenu oraz elastyny, a także tworzenie nowych, prawidłowych naczyń krwionośnych w obrębie miejsca zabiegowego,
  • skóra dojrzała z oznakami starzenia,
  • skóra sucha, odwodniona,
  • skóra pozbawiona sprężystości, zwiotczała,
  • głębokie nawilżenie
  • poprawia włókna kolagenu
  • ujędrnienie i uelastycznienie,
  • wygładzenie zmarszczek.