Koktajle Amber i Monaco

KOKTAJL MONAKO / Amber – królewski lifting, dzięki któremu twarz zyskuje piękny wygląd

Dla wszystkich tych, którzy czują, że ich skóra potrzebuje regeneracji i porządnej dawki składników odżywczych klinika medycyny estetycznej KOKTAJL MONAKO – królewski lifting – oto coś, na co czekało wielu pacjentów! Zabieg, dzięki któremu w ekspresowym tempie można pozbyć się oznak starzenia, a także w pewnym stopniu zahamować odpowiedzialne za te zmiany procesy.. Aby efekty były spektakularne, zaleca się wykonanie minimum czterech zabiegów we wskazanych przez kosmetologa odstępach czasowych.

Czym jest KOKTAJL MONAKO – królewski lift?

 Królewski lifting – bo tak potocznie mówi się o tym zabiegu, to działanie z zakresu medycyny estetycznej, polegające na wstrzyknięciu pod skórę potężnej dawki korzystnych dla skóry składników. Zadaniem KOKTAJLU  jest spłycenie niewielkich zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry i jej stymulacja. Odbywa się tak, jak mezoterapia igłowa. Zabieg dostosowany jest do skóry w każdym wieku. Kluczem do sukcesu, czyli zaskakujących efektów, jest precyzyjna mieszanka składników. Royal Lifting musi opierać się na jednej recepturze, w Klinice Natur Skin Beauty można wykonać ten rodzaj mezoterapii i mieć gwarancję oryginalności użytego produktu

Zastosowanie KOKTAJLU  – dla kogo jest przeznaczony?

KOKTAJL jest tak skomponowany, że mogą korzystać z niego i kobiety, i mężczyźni. Nadaje się do każdego typu skóry, nie ma znaczenia również wiek pacjentów, choć raczej nie wykonuje się go przed 25. rokiem życia. Dla kogo głównie przeznaczony jest KOKTAJL ? Bez wątpienia ten rodzaj mezoterapii igłowej sprawdzi się u osób, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Mogą one objawiać się różnorako: pojawieniem się zmarszczek, brakiem dawnego blasku (gdy cera wygląda na zupełnie matową), utratą lub zmniejszeniem elastyczności, odwodnieniem skóry lub wręcz odwrotnie – rozszerzeniem porów i zwiększonym wydzielaniem sebum. Jak widać, KOKTAJL sprawdza się na różnych typach cery, dlatego jest to zabieg cieszący się taką popularnością. Jest uniwersalny, a efekty da się zaobserwować bardzo szybko. Dla podtrzymania zadowalającego efektu w ciągu roku wystarczą dwie sesje mezoterapii igłowej z użyciem KOKTAJLU Monaco lub Amber.

Działanie mezoterapii z wykorzystaniem koktajli

Mezoterapia to popularny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Polega na nakłuwaniu cienką igłą wierzchnich warstw skóry i wprowadzaniu odpowiednio dobranych preparatów. Mezoterapia niejedno ma imię. W zależności od użytej substancji może przynosić nieco inne efekty, dlatego niezbędna jest wcześniejsza konsultacja z kosmetologiem z  medycyny estetycznej.

Warto skorzystać, aby przekonać się, czy królewski lifting  na pewno trafny wybór. Oprócz niego pacjenci mają do wyboru inne koktajle witaminowe, mezoterapię stymulatorami tkankowymi, słynnym kwasem hialuronowym, a także mezoterapię peptydową. W walce z efektami upływu czasu, czyli poszarzałą skórą i z coraz śmielej pojawiającymi się na niej zmarszczkami, sprawdzi się mezoterapia koktajlami. Pacjenci i pacjentki Kliniki Natur Skin Beauty doceniają KOKTAJL MONAKO i AMBER. To prawdziwa bomba witaminowa, która trafia wprost pod skórę. Działanie mezoterapii z wykorzystaniem koktajli jest bardzo silnie odżywiające, pomaga w regeneracji skóry oraz uelastycznieniu jej.