szkolenie wizaż

Jak zostać wizażystką?

Dlaczego wizażysta czy czy ten zawód może być dla mnie?

Jeśli jesteś otwarta i lubisz kontakt z ludźmi nie boisz się nowych wyzwań w podążaniu za trendami. To ta praca jest z pewnością dla Ciebie!

 

O czego mam zacząć? 

Na początek dobrze jest zacząć szkolenie z makijażu od podstaw może być, indywidualny albo grupowy zależy jak wolisz.

Na szkoleniu powinnaś móc się dowiedzieć jakimi pędzlami zacząć malować obecnie na rynku jest naprawdę szeroki asortyment, ale nie każdy pędzel w zestawie jest Ci potrzebny. Lepiej swój pierwszy wkład przeznaczyć na kosmetyki na początku Twojej kariery. Następnym etapem jest pielęgnacja twarzy minimum podstawy aby każdy wykonany przez Ciebie makijaż mógł wytrzymać idealnie całą noc a nawet dłużej. Dobór kosmetyków podkładów ,cieni, pudrów, baz pod makijaż czyli najfajniejsze zakupy i testowanie kosmetyków.

Twój kufer makijażysty!

 

Jestem po szkoleniu i co dalej?

Oczywiście pamiętaj nie od razu Kraków zbudowano! Im więcej wykonasz makijaży tym będziesz miała pewniejszą rękę a czas wykonanego makijażu będzie z coraz to krótszy. Ucz i ćwicz jak najwięcej makijaż dla koleżanki, mamy czy cioci .

Jak już dojdziesz do perfekcji pamiętaj rozwijaj się cały czas pora na szkolenie dla zaawansowanych trudniejsze techniki blendowania  na sucho, mokro, czarna kreska, szminka jako cień do powiek itd.

 

Czy warto poszerzać swoje usługi nie tylko związane z wizażem?

 

Owszem! Rozwijaj się, więcej usług to więcej zadowolonych klientek.

 

Co oprócz makijażu możesz jeszcze wykonywać?

Stylizacja brwi oraz regulacja.  Makijaż dużo lepiej wygląda jeśli mamy wyregulowane brwi.  Ale to nie wszystko stylizacja włosów upięcia, fale hollywood czy loki dużo bardziej podkreślą Twój makijaż. A kolejna nowa usługa tylko przykuje uwagę Twoich klientek i rozszerzy ich grono.

Dodatkowym Twoim asem w rękawie jest szkolenie jak wykonać idealne zdjęcie, jakie lampy i oświetlenie wykorzystać oraz w jakim programie obrobisz swoje zdjęcia aby przykuć jeszcze większą uwagę Twoich klientek.

Wszystkie w/w szkolenia wykonasz w Natur Skin Beauty.