Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna to jedna z najlepszych inwestycji w samą(ego) siebie. Wskazuje najlepsze rozwiązania kolorystyczne eliminując jednocześnie odcienie niekorzystne.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Chcesz poznać kolory, w których Twoja uroda promienieje? Analiza kolorystyczna pokaże Ci jak dobrać kolory do Twojego typu urody. Dzięki temu będziesz wiedziała jakie kolory ubrań, dodatków czy kosmetyków pasują właśnie do Ciebie! Dobrze dobrane kolory podkreślą Twoją urodę i z pewnością ułatwią zakupy.

Analizę przeprowadza się za pomocą specjalnych ram kolorystycznych i chust, które przykłada się do danej osoby będącej bez makijażu w odpowiednim oświetleniu. Proces analizy kolorystycznej trwa około 3 godzin. Na analizę zakłada się jasną bluzkę (bez wzorków), aby nie zaburzała kolorystyki.

 

Po analizie wiesz, którym z 12 typów urody jesteś i czym się kierować wybierając kolory zarówno w ubraniach, kosmetykach jak również włosach. Nauczysz się łączyć ze sobą kolory tak, aby zawsze świetnie wyglądać.

W Pakiecie z makijażem otrzymasz przegląd kosmetyczki i wskazówki dotyczące makijażu. Możesz zabrać ze sobą swoją kosmetyczkę, aby od razu zweryfikować czy kolory w niej zawarte są tymi, które dodają Ci uroku. Dowiesz się również jaka biżuteria do Ciebie pasuje i jaki kolor szminki jest tym, którego zawsze szukałaś.

 

Co zyskujesz dzięki analizie kolorystycznej:

– umiejętność rozpoznawania kolorów idealnych dla Ciebie

– świadomość jakich kolorów unikać, aby Twoja uroda nie gasła

– wiedzę jak łączyć ze sobą kolory

– trafione i szybkie zakupy

– wskazówki związane z makijażem i wyborem koloru szminki

– informacje dotyczące koloru włosów

– dopasowanie biżuterii

Analiza kolorystyczna

Zadzwoń do nas lub umów wizytę